Новини політики. 7 листопада. Парламентська асамблея Ради Європи допускає введення санкцій щодо України в разі згортання демократії в ній.

Репс сподівається, що санкції щодо України найближчим часом не введуть

Про це сказала співдоповідач ПАРЄ Майліс Репс.

“Все це можливо, хоча ми щиро сподіваємося, що Україна не зайде так далеко”, – відповіла вона на питання, чи може ПАРЄ вдатися до санкцій для впливу на Україну, якщо не побачить прогресу в сфері демократії.

При цьому Репс висловила сумнів з приводу того, що такі заходи можуть бути прийняті на сесії ПАРЄ в січні, на її думку, багато що буде залежати від виборів Верховної Ради в 2012 році.

“Швидше за все, на січневій сесії не будуть прийняті крайні заходи впливу на Україну. Зміниться мова резолюції, її тональність. Що стосується негативного сценарію, то побоювання пов’язані, перш за все, з наближенням виборів до парламенту”, – сказала вона.

Репс також підкреслила, що санкції можуть бути пов’язані і з політично мотивованим використанням кримінального законодавства в Україні.

Зазначимо, ПАРЄ має намір обговорити справи, порушені проти колишніх українських вищих чиновників, на дебатах в січні 2012 року.

За матеріалами Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.