Новини України. 25 листопада. Партія “Батківщина” вимагає від ведучого шоу на “Інтері” Євгенія Кисельова запросити до студії захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка.

"Батьківщина": Кисельов - брудомет

Сьогодні учасником програми “Велика політика з Євгенієм Кисельовим” стане перший заступник Генерального прокурора України Ренат Кузьмін.

Як повідомляє прес-служба “Батьківщини”, на програму, де обговорюватимуться кримінальні справи проти Юлії Тимошенко, знову не запросили жодного представника захисту екс-прем’єра.

“Удруге за місяць Євген Кисельов надає ефір одіозному представнику Генеральної прокуратури без жодної альтернативної точки зору. 28 жовтня Кузьмін виступав “соло”, цього разу запрошені троє журналістів”, – йдеться в повідомленні прес-служба “Батьківщини”.

За словами партії, весь світ визнав справи проти Юлії Тимошенко політично вмотивованими і в такій темі “порядний журналіст має дати глядачам можливість вислухати дві точки зору”.

“Зрозуміло, що опонувати Ренату Кузьміну в ефірі мають не журналісти, бо це не їх робота. Опонентами мають бути захисники Юлії Тимошенко, які володіють всіма нюансами справ та вільно орієнтуються в кримінальному законодавстві. Тому ми вимагаємо, щоб ви запросили захисника екс-прем’єра Сергія Власенка як опонента Ренату Кузьміну“, – йдеться в заяві.

У “Батьківщині” підкреслили свідоме перекручування фактів та нехтування фундаментальними положеннями Конституції (зокрема, щодо презумпції невинуватості), продемонстровані Кузьміним у попередньому ефірі.

“Утім, Євгена Кисельова такі “дрібниці” не цікавлять. У нього, схоже, одна проблема в житті: визначитися, де він працює – в Адміністрації президента чи в Службі безпеки. Бо журналістикою назвати його професію язик не повертається”, – заявляють у “Батьківщині”.

“Пане Кисельов, свідоме оббріхування людини – це теж злочин, який карається законом, незалежно від того, громадянином якої країни ви є. Згадайте про це сьогодні, коли будете вдумливо поправляти окуляри і формулювати свої запопадливі запитання. Бути брудометом – це важка робота, погоджуємося. Тож бажаємо вам творчої наснаги!”, – йдеться в заяві.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.