Новини України. 2 листопада. «Батьківщина» визначиться з новим лідером не раніше весни, адже виборчі списки будуть оголошені лише перед початком виборчої кампанії.

Батьківщина
"Батьківщині" шукають лідера

Про це заявив директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко. Він також сказав, що глави інших політичних сил визначені давно: Яценюк є головою «Фронту змін», Тягнибок – «Свободи», Кличко – партії «Удар».

Фесенко також зауважив, що сама Тимошенко, можливо, теж буде брати участь у виборах, оскільки на нинішню владу може нарешті вплинути ЄС, і вона як лідер «Батьківщини» стоятиме в списку першою.

Заміною Тимошенко, за словами політолога, може стати народний депутат від фракції “БЮТ-Батьківщина” Наталія Королевська, яка вже встигла показати себе як гідну кандидатуру й істотно підвищити інформаційний інтерес до себе за останні рік-півтора. Фесенко також зазначив, що рейтинги Королевської не публікуються, оскільки на сьогоднішній в політиці достатньо інших, впливовіших персон. За словами політолога, Королевська також може очолити список УСДП, але у ВР вона швидше за все не потрапить. Набагато менше шансів на заміщення посади Тимошенко мають Турчинов і Томенко, оскільки члени партії не бачать в них лідерів.

Джерело Ура-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.