Новини України. 19 листопада. Як з’ясувалося, паркан біля Верховної Ради встановило Печерське управління зелених насаджень.

Журналісти зафіксували, що опозиціонери знесли ту частину паркану, яка не з боку парку, а ділить площу Конституціï навпіл

Про це повідомив заступник глави Київміскадміністрації з питань ЖКГ Олександр Мазурчак.

“Так, ми розібралися. Паркан цей потрібен для огорожі Маріїнського парку. У всьому світі – у Відні, Санкт-Петербурзі, – парки мають огородження. Це нормальне явище”, – зазначив чиновник.

“Парк обслуговується Печерським УЗН. Паркан є частиною скверу. Цей парк надалі буде огороджений з усіх сторін. У наших планах – захистити всі міські парки”, – розповів заступник голови КМДА.

Водночас депутат від БЮТ Віктор Уколов на своїй сторінці в мережі Facebook уточнив, що “десятки журналістів зафіксували, що ми знесли ту частину паркану, яка не з боку парку, а ділить площу Конституціï навпіл”.

“Невже в КМДА не змогли продумати такий момент? Підказую – власник паркану Володимир Литвин. Поставлено його на гроші Верховної Ради, всупереч бажанню депутатів. Володимир Михайлович, признайтесь – досить ставити КМДА у дурне становище”, – пише депутат.

Довкола Верховної Ради України восени було встановлено паркан, який уже декілька разів зносили громадяни під час акцій протесту. Потім огорожу відновлювали.

У КМДА повідомили, що дозволу на встановлення паркану довкола парламенту у Маріїнському парку міські служби не давали.

18 листопада депутати від опозиції спиляли частину паркану біля Верховної Ради – а саме дві секції з боку Маріїнського палацу, утворивши прохід до парламенту.

На це лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що в нього “руки не доходять” розібратися, хто встановив високу огорожу навколо будівлі Ради.

За матеріалами kyivpost

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.