Новини України. 15 листопада. До такого висновку Куликов прийшов, звернувшись в управління з благоустрою міста Києва з питанням про те, хто дав дозвіл на встановлення паркану.

Паркан таки виявився незаконним

Паркан під Верховною Радою встановлено незаконно. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат від НУНС Кирило Куликов. До такого висновку депутат прийшов, звернувшись в управління з благоустрою міста Києва з питанням про те, хто дав дозвіл на встановлення паркану.

“Я розумію, що з будь-якого паркану на території Києва має бути рішення органу, який видає право на його будівництво – управління благоустрою. Я, володіючи цими скромними знаннями, звернувся в управління благоустрою і запитав: є дозвіл чи ні? Немає дозволу. Значить, цей паркан незаконний“, – сказав він.

Куликов підкреслив, що це відповідь тим людям, які ламали паркан і зараз переживають за свою долю. “Ця будова незаконна, значить, не може бути яких-небудь санкцій відносно цих людей”, – підкреслив він.

Нагадаємо, вчора на погоджувальній раді народний депутат від БЮТ Наталія Королевська поцікавилася у Литвина, хто ночами монтує паркан під Верховною Радою. За її словами, депутати неодноразово зверталися в компетентні служби, прокуратуру, київську адміністрацію з питаннями, кому належить паркан, хто дав дозвіл на його встановлення і за чиї кошти він був встановлений, але відповіді на своє запитання не отримали.

Литвин у відповідь заявив, що паркан під парламентом поставив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

На вихідних паркан під Радою, тричі повалений під напором протестуючих пільговиків, зміцнили бетоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.