Новини здоров’я. 11 листопада. Багато чоловіків незадоволені розмірами свого “достоїнства”, а деякі з них вирішуються на операцію або процедур щодо збільшення пеніса.

Чоловікам варто замислитися

Експерти пропонують їм для початку кинути палити, перш ніж приймати радикальніші заходи…

Легені, серце і судини – не єдині органи, які страждають в результаті паління. Ця шкідлива звичка позначається не тільки на загальному стані здоров’я, а й на інтимному житті чоловіків. Більш того, паління впливає на розміри статевого члена.

Вчені провели дослідження за участю 65 чоловіків, які брали участь в програмі по відмові від паління протягом восьми тижнів. Метою роботи було визначити, як відмова від тютюну впливає на статеву функцію. Через чотири тижні після початку проходження курсу лікування учасникам досвіду показували фільм еротичного змісту, вимірюючи зміни в розмірі їхньої чоловічої гідності за допомогою спеціальних пристосувань.

У результаті виявилося, що у 20 чоловіків, які повністю відмовились від сигарет, швидше наступала ерекція, а пеніс збільшувався в розмірах більших, ніж до початку експерименту. Таким чином, відмова від паління може стати одним із способів поліпшити своє інтимне життя і позбутися комплексів.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.