Новини України. 24 листопада. Опозиція вимагає від президента України Віктора Януковича забезпечити парафування та підписання Україною Угоди про асоціацію та Зону вільної торгівлі з Європейським Союзом.

Арсеній Яценюк
Яценюк закликає підписати угоду з ЄС

Про це заявив лідер політичної партії “Фронт Змін” Арсеній Яценюк, передає прес-служба партії.

Він наголосив, що через багато років Україна нарешті підійшла до історичного етапу, який відкриває державі можливості для реальної інтеграції в Європу.

“Відповідає це особистим інтересам президента чи ні, але таке зближення з ЄС відповідає інтересам українського народу. Влада зобов’язана виконувати офіційно проголошений курс держави на євроінтеграцію”, – підкреслив лідер “Фронту Змін”.

“Українське керівництво повинно відмовитись від інтриг, спрямованих на фактичний зрив саміту Україна-ЄС 19 грудня. Якщо глава держави напередодні історичної події на пряме запитання про свою участь у саміті не дає прямої відповіді, то це свідчить або про недолугу спробу влади шантажувати Європу, або про рух в протилежному від ЄС напрямі – в Радянський Євразійський Союз, до радянського минулого”, – сказав Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що відмова від парафування угоди з ЄС розв’язує руки владі, дає їй карт-бланш на подальше згортання демократії в Україні, політичні репресії та знищення опозиції.

Лідер “Фронту Змін” закликав Віктора Януковича публічно чітко засвідчити свої наміри щодо парафування Угоди про асоціацію та Зону вільної торгівлі з Європейським Союзом 19 грудня.

“Європейці неодноразово заявляли, що вони до цього готові”, – зазначив він.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.