Новини України. 22 листопада. На Майдані Незалежності розпочався мітинг з відзначення Дня свободи, який спільно проводять “Наша Україна”, УНП, КУН, УНА-УНСО та “Українська партія”.

Тим часом на Майдані монтують ялинку

Зібралося близько 200 людей. Активісти планують на півгодини встановити намет біля Головпоштампу, який залишився з часів Помаранчевої революції.

“Міліція забороняла нам проводити громадську акцію, тому наш мітинг має стати зустріччю народного депутата з виборцями”, – сказав нардеп від НУ-НС Андрій Парубій.

Але під час встановлення намету, між “Беркутом” та Парубієм виникла сутичка. “Беркутівці” намагаються не пропустити нардепа з наметом на Майдан. Парубію допомагають учасники мітингу.

Парубія оточили в кільце “Беркута” навпроти Головпоштампу і не дають звідти вийти. Водночас поруч утворюється стихійний мітинг, на якому виступають лідери демократичних партії.

“Для людей, що прийшли сюди, революція – це свобода, – сказав нардеп Олесь Доній. – Влада намагається показати, що вони круті, а насправді вони бояться Майдану як символу, тому і не дозволяють поставити намет”.

Людей закликають купити ще декілька наметів і “задовбати” владу цими наметами.
Люди скандують “Ганьба! та “Міліція з народом!”.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.