Новини світу. 30 листопада. Опозиціонерка Алла Джиоєва, що перемогла, за данним ЦВК, на президентських виборах, проголосила себе президентом й оголосила про формування державної ради.

Алла Джиоєва

“27 листопада відбувся другий тур виборів президента Південної Осетії, у якому взяло участь 29 тис. 53 виборця. За мене проголосувало 16 тис. 466 виборців. За мого опонента Анатолія Бібілова – 11 тис. 286 чоловік”, – підкреслила вона.

Джиоєва відзначила, що, будучи обраним президентом, керуючись Конституцією республіки, вона підписала свій перший указ про формування державної ради, чиї повноваження будуть діяти “до формування виконавчих органів влади республіки”.

“Ігноруючи волевиявлення народу, керівництво Південної Осетії своїми неконституційними діями поставило себе поза законом, оголосивши вибори недійсними. І це було єдино правильним рішенням з мого боку”, – пояснила свої дії опозиціонерка.

Нагадаємо, у вівторок Верховний суд Південної Осетії скасував результати виборів президента, на яких, за даним ЦВК, опозиціонерка Алла Джиоєва перемогла промосковського Анатолія Бібілова. Президент Південної Осетії Едуард Кокойты заявив, що в перевиборах Джиоєва брати участь не зможе. Причиною скасування результатів виборів суд назвав порушення, нібито допущені прихильниками екс-міністра.

Джерело newsru.com 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.