Новини технологій. 11 листопада. Сьогодні користувачі смартфонів від Apple отримали в своє розпорядження оновлення iOS до версії 5.0.1.

apple
Оновлення додало нову несправність

Нова прошивка повинна була виправити деякі недоліки в мобільній операційній системі і, в першу чергу, усунути «баг», через який акумулятор iPhone 4S розряджається значно швидше, ніж належить.

Як повідомляє сайт TheStartupFoundry, поряд з виправленням старих помилок, оновлення додало нову несправність: апарат перестав відображати імена абонентів в редакторі SMS і під час телефонних дзвінків.

Про «свіжу» помилку в програмному забезпеченні повідомив власник iPhone 4S Пол Хонц. Він опублікував скріншот, який демонструє проблему.

Хонц підкреслив, що він не єдиний, кому не пощастило зіткнутися з такими труднощами. За його словами, багато користувачів Twitter, з якими він спілкувався, зіткнулися з аналогічною проблемою.

Між тим, на форумах Apple не вщухає шум навколо проблеми з акумулятором, яка переслідувала власників iPhone 4S з моменту придбання смартфона. Багато хто з них стверджують, що оновлення так і не усунуло несправність. Проте на даному етапі підтвердити або спростувати цю інформацію не представляється можливим.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.