Новини України. 21 листопада. На вибір – Європейська, Контрактова, Бессарабська або будь-яка інша площа столиці.

На час монтажу головної новорічної ялинки країни Майдан перекриють

Київська міська державна адміністрація (КМДА) пропонує бажаючим відзначити 22 листопада День свободи на Європейській, Контрактовій, Бессарабській або будь-якій іншій площі столиці, крім площі Незалежності. Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Заборона на акції в серці столиці, згідно з повідомленням, пов’язані з бажанням київської влади убезпечити святковий день. “Міська влада пропонує всім зацікавленим політичним і громадським організаціям подавати заявки на проведення заходів на тих територіях, де не виконуються і не заплановані роботи з підготовки до новорічних та різдвяних свят”, – сказано в повідомленні.

У КМДА зазначили, що столична влада готова всіляко сприяти реалізації громадських ініціатив. При цьому в КМДА додали, що заявки на проведення акцій на майдані Незалежності подали Комітет визволення політв’язнів, ВГО Коаліція учасників помаранчевої революції (КУПР), ВГО Загальновоїнська спілка України.

Керівництво міста провело нараду з представниками цих організацій, на якій їм було запропоновано обрати будь-які інші альтернативні місця для проведення відповідних заходів.

Крім того, у КМДА повідомили, що на час монтажу головної новорічної ялинки країни частково перекритий майдан Незалежності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.