Новини України. 18 листопада. У Львові відкрили пункт прийому анкет для видачі шенгенських віз.

Генрик Літвін під час відкриття Візового центру

Урочисте відкриття відбулося сьогодні, передає кореспондент NM.

За словами посла Польщі в Україні Генрика Літвіна, центр допоможе розвантажити черги біля польського консульства в місті і є додатковою можливістю отримати візу для тих, хто в змозі доплатити за оформлення документів.

“Метою політики лібералізації процедури видачі віз – є безвізовий режим. Проте сьогодні вже потрібно думати про конкретні технічні покращення. Це додаткова можливість для тих, хто готовий більше доплатити. Метою впровадження – є відсутність черг”, – сказав під час відкриття Генрик Літвін.

За його словами, якщо центру буде замало для вигідного оформлення віз, то польська сторона буде думати над новими нововведеннями.

Водночас представник консульського відділу МЗС Польщі Станіслав Лукашік зазначив, що центр зробить посередництво більш цивілізованим і дасть змогу людям уникнути нелегальних посередників.

“Сьогодні в інтернеті можна знайти низку оголошень від різних фірм про вироблення візи, де вказуються ціни в сотні євро. Центр пропонує послуги значно дешевше”, – сказав він в коментарі NM.

Водночас, за словами представника компанії VFS GLOBAL, яка займається створенням таких центрів в світі, у Львові здати документи на візу можна буде протягом 15 хвилин. Центр оформлення віз у Львові оснащений 36-ма віконечками для прийому документів та 5-ма касами для платежів.

У центрах також можна купити страхівку, зробити фото (30 гривень – 4 фото) та безкоштовно копіювати необхідні документи. Компанія пропонує кур’єрську доставку документів (50 гривень) та смс-оповіщення про процес оформлення. Візові центри працюють з 8:30 до 15:30 (перерва 12:00 – 12:30). Послуга Центру коштує 225 гривень.

Телефони до кол-центру в Україні: +38 032 235 1776; +38 050 117 9053; +38 044 5945496 (з 8:00 до 17:00).

Компанія має намір відкрити 14 таких пунктів по всій території України (з початку наступного року), зокрема в Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Києві, Хмельницькому, Одесі, Житомирі, Вінниці та ін.. Візовий центр вже працює в Івано-Франківську і до кінця року відкриють в Тернополі, Рівному та Луцьку.

VFS GLOBAL працює в 52-ох країнах світу і має 450 пунктів прийому візових заявок. Щорічно вони обробляють 9 мільйонів заявок. В Україні компанія працює з 2007 року. Відкриття центрів в Україні – перших проект компанії з Польщею.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.