Новини здоров’я. 3 листопада. Обмін інформацією відвертого змісту може сигналізувати про те, що у підлітка є емоційні проблеми, попереджають американські експерти.

Батькам варто стежити не лише за комп'ютером дитини, а й за телефоном

Як показало опитування за участю 23 тисяч підлітків, близько 13% школярів старших класів отримували повідомлення сексуального змісту, а 10% відправляли, перенаправляли або вивішували на загальний огляд зображення або відео зі своїми знайомими у оголеному вигляді.

Такі підлітки частіше страждали від депресій, психологічного стресу або суїцидальних нахилів. Зокрема, серед тих, хто посилав сексуальні картинки, було в два рази більше тінейджерів із симптомами депресії, а 13% з них намагалися покінчити життя самогубством, в порівнянні з 3% серед тих, хто не займався обміном відвертих повідомленнь. Також, частіше в обміні сексуальної інформацією вступають підлітки, які ідентифікують себе як геїв, лесбіянок, бісексуалів або ще не визначилися зі своєю сексуальною орієнтацією.

«Ми виявили лише асоціацію між цими двома явищами, і це не означає, що одне є причиною іншого», – підкреслюють дослідники.

Вони наполегливо рекомендують батькам ставитися до мобільного телефону дитини так само, як і до комп’ютера, контролюючи його дії і не купувати дитині телефон раніше 12 років.

Джерело Здравое

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.