Новини світу. 24 листопада. Президент Барак Обама провів символічну церемонію помилування двох індичок, яких йому привезли в Білий дім для того, щоб відзначити День подяки 24 листопада.

Ліберті і Піс доживатимуть віку спокійно

На спеціальній церемонії в Рожевому саду голова адміністрації, якого супроводжували дочки – 13-річна Малія і 10-річна Саша, промовив: “Індика на ім.’я Ліберті (Свобода), помилувано”. Заразом Обама також помилував індика Піс (Мир).

Як повідомляється, другого індика привозять в Білий дім про всяк випадок – хтозна, що може статися в останні хвилини перед церемонією з головним “винуватцем” свята. Індики – кожен вагою близько 20 кілограмів – з’явилися на світ близько п’яти місяців тому в штаті Міннесота. Вони пройшли спеціальне “дресирування” для гідної участі у церемонії.

Ліберті і Піс вирушать тепер в господарство при садибі першого президента США Джорджа Вашингтона Маунт-Вернон, яка розташована в передмісті столиці. І там доживатимуть віку. Обама ж з домашніми відзначить свято в своїй резиденції. Звісно ж, з індичкою під журавлиним соусом.

Джерело ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.