Новини політики. 28 листопада. Управління справами за результатами тендерів уклало низку угод на придбання товарів та послуг на загальну суму 8,61 млн.грн.

Верховна Рада пояснила, навіщо депутатам ноутбуки

Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Придбання та введення в експлуатацію нових, сучасних засобів комп’ютерної техніки дозволить поліпшити оперативність і якість законотворчої роботи, підвищити рівень використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у Верховній Раді України, забезпечити повну відкритість, прозорість і підзвітність парламенту перед виборцями.

Про це йдеться в інформаційній довідці щодо придбання комп’ютерів та іншої оргтехніки для потреб Верховної Ради протягом 2011 року.

“Практика попередніх років показала практичні переваги використання багатофункціонального пристрою з функціями друку, сканування та копіювання безпосередньо на робочому місці. В даний час майже 70% коштів комп’ютерної техніки, що перебувають в експлуатації Апарату Верховної Ради України (понад 1400 з 2100 комплектів в складі: системних блоків, моніторів, принтерів) як фізично, так і морально застаріли, оскільки були придбані протягом 2000-2005 років”, – говориться в документі.

Прес-служба ВР пояснює, що відповідно до вимог Закону України “Про здійснення державних закупівель”, Управлінням справами Верховної Ради України у вересні – листопаді 2011 року було проведено два конкурси за процедурою відкритих торгів на закупівлю багатофункціональних пристроїв (БФП – “3 в 1”: функції принтера, сканера, копіра) у кількості 446 одиниць і сучасних комп’ютерних систем – мультимедійних комплексів у кількості 485 одиниць.

“Технічні параметри і швидкодія зазначених засобів комп’ютерної техніки не надає можливості плідної роботи користувачеві з сучасними програмними засобами. Стовідсоткова фізична зношеність таких засобів комп’ютерної техніки, як принтери, БФП та монітори, які використовуються співробітниками Апарату, не дозволяє звертатися до сервісних центрів виробників щодо ремонту, оскільки і сама техніка, і запасні частини до неї, вже зняті з виробництва”, – наголошується в інформаційній довідці.

Нагадаємо, сьогодні ЗМІ з посиланням на “Вісник державних закупівель” повідомили, що Управління справами апарату Верховної Ради за результатами тендерів уклало низку угод на придбання товарів та послуг на загальну суму 8,61 млн.грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.