Новини технологій. 11 листопада. Відео. Компанія Nokia представила дуже незвичайний концепт мобільного телефону під назвою HumanForm.

Концепт Nokia HumanForm

Його ідея з’явилася в дослідницькому підрозділі Nokia Research Center. Очевидно, саме так його співробітники представляють телефон майбутнього. Найбільш, мабуть, незвичайним в HumanForm є його форма. Це пласке овальне рішення, здатне згинатися і скручуватися різним чином.

Мабуть, в Nokia вважають, що прикладати до вуха точно вигнутий по формі обличчя мобільник набагато зручніше, а за непотрібності його можна скрутити в трубочку і сховати в кишеню.

Крім того, як зазначено у відеоролику про HumanForm, при виробництві такого пристрою (якщо коли-небудь в майбутньому воно стартує) на допомогу прийдуть нанотехнології – мабуть, фінській компанії варто обов’язково представити його в Росії.

З інших особливостей у HumanForm передбачений напівпрозорий дисплей, реакція на жести (можна трясти, згинати тощо), поверхня, повністю чутлива до дотиків, використання електротактильної технології (наприклад, можна відчути морську гальку на екрані) і ряд інших футуристичних ідей.

Раніше компанія Nokia на конференції Nokia World, що відкрилася в Лондоні 26 жовтня, продемонструвала мобільний пристрій, керувати яким можна, згинаючи його в різних напрямках.

ВІДЕО

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.