Новини економіки. 28 листопада. За знижку на російський газ Україна розраховуватиметься стратегічними об’єктами і політичною перспективою.

Ніякої знижки не буде - Омельченко

У цьому впевнений експерт з енергетичних питань Центру Разумкова Володимир Омельченко, про що він повідомив на прес-конференції.

Омельченко зазначив, що політичні процеси над лідерами опозиції в Україні – певний бар’єр на шляху просування України в Європу і вони “звузили коло маневрів України в газових переговорах з Росією“.

“Таким чином, Україна сама себе послабила в цих переговорах, і нам зараз говорять про знижку, але я хочу, щоб усі зрозуміли, що ніякої знижки не буде”, – сказав він.

За словами експерта, можлива знижка, аналогічна тій, яка була отримана в результаті підписання харківських угод.

“Ви пам’ятаєте, як Путін говорив: це така знижка, що ми фактично кредитуємо Україну на 40 мільярдів доларів. Щось подібне нам будуть говорити і зараз, що ми даємо таку знижку, а насправді це буде не знижка, а просто кредит на зменшення ціни, за який потім доведеться розраховуватися стратегічними об’єктами і політичними поступками, а може, і взагалі європейськими перспективами. Так хто кому знижку робить?”, – пояснив він.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.