Новини світу. 7 листопада. У центрі німецьких міст за чотири тижні до святвечора відкриваються найвідоміші різдвяні ярмарки.

З 24 листопада відкриються різвяні ярмарки

Кожна німецька метрополія пропонує відвідувачам ярмарки свою «спеціальну страву»: у Франкфурті – це маленькі сосиски в булочці, у Гамбурзі – пироги, приготовані на смальці, у Дрездені – різдвяні кекси.

Особливі страви і продукти, характерні тільки для даного регіону, пропонуються на вибір відвідувачам кельнської ярмарки, 150 святково прикрашених дерев’яних лавок, які відкриються у черговий раз перед Кельнським собором. На ярмарку також буде представлений великий асортимент різдвяних подарунків – різьблені дерев’яні вироби, скляні кулі та керамічні фігурки.

Нюрнберзький різдвяний ринок також відомий своїм асортиментом – місце на ринку кожен рік, протягом вже 400 років, займають близько 200 крамарів, що мають у своєму арсеналі різдвяні подарунки, частування і прикраси. Цього року ринок буде відкритий з 25 листопада до 24 грудня.

Найстарішою різдвяною ярмаркою у Німеччині вважається Дрезденський ринок. Цього року він відкриється в 577-й раз і за традицією запропонує відвідувачам солодкі булочки і ремісничі вироби. У центрі ринку, як і торік, встановлять ​​різдвяну піраміду висотою 14 м. Відкрито ринок буде з 24 листопада до 24 грудня, повідомляє.

Берлін та інші німецькі міста також пропонують великий вибір різдвяних ярмарків.

Джерело euromag 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.