Новини технологій. 19 листопада. Станом на осінь 2011 року в Україні налічується близько 1,1 мільйона блогів (рік тому їх було 700 тисяч).

Загалом блогосфера починає здавати свої позиції

Про це сьогодні повідомив Антон Волнухін, керівник пошуку по блогах в компанії Яндекс.

Однак, загалом блогосфера починає здавати свої позиції. За словами Антона, активних блогів (які містять не менше п’яти записів та оновлювалися хоча б раз за останні три місяці) у порівнянні з минулим роком стало менше – 100 тисяч (а було 120 тисяч). Українці також ведуть близько 23 тисяч спільнот.

Карта блогосфери за рік дещо змінилася. Лідер топ-трійки міст/регіонів – як і раніше – Київ, проте на другому і третьому місцях наразі Одеса з Харковом (раніше був Донецьк та Крим):

Географія україномовних блогів виглядає інакше:

Цікаво, що активних україномовних блогів у Львові навіть більше, ніж у Києві. Загалом блогів українською наразі близько 80 тисяч.

У середньому в будній день українські блогери роблять близько 370 тисяч дописів. При цьому піки їхньої активності припадають на 17-ту годину (майже 43 тис. дописів), на проміжок з 10 до 12 години ранку (23-25 тис. дописів щогодини), а також на 19-20 та на 23 години (21-23 тис. дописів щогодини). А найменше дописів з’являється між 4 і 6 годинами ранку – трохи більше тисячі щогодини.

За матеріалами watcher

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.