Новини України. 19 листопада. Увечері в п’ятницю, 18 листопада невідомими людьми у камуфляжній уніформі захоплений суднобудівний завод «Океан» в Миколаєві.

В Миколаєві захопили суднобудівний завод «Океан»

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Невідомі прибули на кількох автобусах ще завидна. Дочекавшись коли стемніє, близько 17.00 люди в камуфляжі висипали з автобусів, захопили будівлю заводоуправління, головну прохідну і т. д. Охорона, яка стояла на заводі до цього, була нейтралізована, доля охоронців невідома.

Відразу кілька людей повідомили виданню, що бачили як людям у камуфляжній формі відразу після захоплення привезли зброю, в тому числі, і автоматичну. За відомостями з конфіденційних джерел бригада, яка здійснила захоплення, приїхала нібито з Дніпропетровська.

З будівлі заводоуправління нікого не випускали до самого ранку, деяким працівникам вдалося вислизнути близько двох годин ночі.

Зараз люди в камуфляжній формі чергують на всіх прохідних заводу, в будівлі заводоуправління і т. д. Завод блокований по всьому периметру. Працівників заводу пускають на територію підприємства за списком.

Зараз на заводі розпоряджаються дві людини: колишній директор заводу ім. 61 комунара Валерій Агафонов і такий собі Василь Федін – генеральний директор Херсонського суднобудівного заводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.