Новини політики. 13 листопада. За словами дочки Юлії Тимошенко, екс-прем’єр не скаржиться на умови утримання в СІЗО, незважаючи на те, що вони жахливі.

Тимошенко не скаржиться на жахливі умови утримання в СІЗО

“Взагалі вона виявилася там абсолютно несправедливо без якихось доказів її провини. І те, що вона там знаходиться, – це взагалі ненормально. У жодній цивілізованій країні такого б не відбувалося. А те, як вона тримається, і її моральний стан – це доказ того, що вона дійсно дуже сильна, людина сильної волі. Вона лідер. У неї є своя мета, якій вона віддана, і зараз навіть це її підтримує. Це розуміння того, що в Україні вона потрібна, що зараз просто такий період, коли потрібно зібрати всю силу духу – триматися і не звертати уваги на якісь умови”, – заявила Карр.

“Звичайно, умови – жахливі, нелюдські. Я думаю, що не кожен чоловік би витримав такі умови, навіть кілька днів. Але, знаєте, дійсно, такі випробування показують характер людини. Тому що вона знає, що вона там не просто перебуває з якихось причин. Вона там знаходиться з політичних причин. У неї є місія, і є мета. І сподіваюся на те, що її перебування там і таке несправедливе покарання викличуть надалі якісь зміни в суспільстві і приведуть до чогось позитивного. Я сподіваюся, ми сподіваємося як сім’я”, – додала вона.

При цьому Карр підкреслила, що Тимошенко ніколи не дозволяє собі скаржитися на що-небудь.

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.