Новини України. 2 листопада. Назву для реконструйованого львівського аеропорту оберуть шляхом голосування користувачів Facebook.

Голосування на Facebook щодо назви львівського аеропорту

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, ініціатори голосування – туристичний портал Visitlviv.net, запропонували для початку три назви – імені короля Данила Галицького, імені Іоана Георга Пінзеля та імені Степана Бандери.

Користувачі Facebook, в свою чергу, можуть додати власні варіанти того, на чию честь потрібно назвати львівський міжнародний аеропорт. Серед запропонованих, зокрема – письменники Станіслав Лем, Леопольд фон Захер-Мазох, митрополит Андрей Шептицький та інші відомі особистості.

Проголосувати за варіант, який вам сподобається найбільше, або запропонувати власний, можна на цій сторінці.

Координатор проекту VisitLviv.net Ярема Дух пояснює, чому для голосування вибрали саме платформу Facebook: “Опитування у Facebook дозволяє максимально уникнути накручувань і фальсифікацій. Ми хотіли, аби таке важливе голосування було відкритим і за кожним голосом стояла конкретна людина. Ми розуміємо, що остаточне рішення за урядом, однак нам важливо донести думку найбільш активної частини громади Львова”.

За матеріалами watcher

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.