Новини  культури. 13 листопада. Фотографія “Rhein II” встановила абсолютний світовий рекорд у своєму жанрі: невідомий купив її за 4,3 млн доларів.

Андреас Гурскі - автор рекордної фотографії

Фотографія німецького майстра Андреаса Гурскі “Rhein II” (“Рейн II”) стала найдорожчою фотографією в світі. На торгах аукціонного дому Christie’s в Нью-Йорку її продали за рекордні 4,3 мільйона доларів.

Попереднім рекордсменом був знімок “Без назви № 96” сучасного американського фотографа Сінді Шерман – в травні цього року на аукціоні Christie’s його продали за 3,8 мільйона доларів.

Світлина “Rhein II”, шириною 3,6 метра, є панорамою річки Рейн. Фотографія була створена в 1999 році і входить в серію з шести знімків, на яких Гурскі відбив панорами знаменитої німецької річки. Чотири з цих фото розміщені у великих музеях, зокрема в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку і Tate Modern у Лондоні.

Організатори аукціону планували продати “Rhein II” за 2,5-3 мільйона доларів, однак покупець перевищив їхні очікування майже на мільйон. Хто саме опинився поціновувачем фотографії, залишається в таємниці.

За матеріалами facenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.