Новини політики. 17 листопада. Нинішня ситуація в банківській сфері породила в українців революційний настрій, вважають експерти.

Зростання революційних настроїв пов'язано з ситуацією в банківській сфері

«Ми всі перебуваємо в глибокій Ж», – заявив із цього приводу Ігор Годецький – президент Всеукраїнського об’єднання підприємств «Спілка консультантів з економіки і право».

«Результатом сформованої ситуації може бути повторення подій в Магрибі тільки за українським сценарієм. Народ вже на грані», – підкреслив він.

За словами експертів, зростання революційних настроїв населення безпосередньо пов’язано із ситуацією в банківській сфері.

«Коли банкіри зрозуміли, що з усіх, хто може повернути гроші, вони їх вибили, і залишилися тільки ті, хто принципово не повертає кредитів, вони почали звертатися до колекторів. Це викликало чималу напруженість у суспільстві. Насправді всі кредитні ризики повинні брати на себе банки. Держава ж, якій вигідний такий стан справ, мовчить», – заявив Олександр Луговець – адвокат Української асоціації антиколекторів і правозахисників.

За словами Ігоря Годецького, в Україні вже давно назрівала ситуація для об’єднання громадян та громадських організацій в єдину структуру, яка буде в першу чергу захищати права споживачів і як результат нещодавно був підписаний меморандум про створення Єдиної організації громадських організацій, яка боротиметься за зміни банківської системи.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.