Новини України. 16 листопада. На рекламу Євро-2012 в друкованих ЗМІ на в інтернеті витратять ще 8 мільйонів гривень: серед газет, видання Ахметова, Ложкіна та Порошенка.

Євро-2012
Євро-2012 розрекламують у виданнях Ахметова

ДП “Центр комунікацій “Україна-Всесвіт” 9 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ “ТД “Дельта-Інвест” на проведення рекламної компанії в друкованих засобах масової інформації, радіо та інтернет – ЗМІ про підготовку та проведення в Україні Євро-2012.

Вартість угоди склала 8,15 млн грн. Реклама мають розмістити в жовтні-грудні 2011 року. Про це повідомляється в “Віснику державних закупівель”, інйормують “Наші Гроші”.

Фірма-переможець, яка контролюється віце-президентом “Українського медіа холдингу” Валентином Резніченко, повинна забезпечити розміщення іміджевої реклами у найбільш рейтингових друкованих ЗМІ про підготовку та проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу. До таких в конкурсній документації віднесено газету “Сегодня” з групи Ріната Ахметова та видання УМХ – “Теленеделя”, “Комсомольська правда”, “Кореспондент”, “Форбс”, “Фокус”, “Агрументи і факти”, “Телескоп” та інші.

Також розмістять рекламні банери в інтернет-виданнях segodnya.ua, bigmir.net та korrespondent.net і рекламні аудіо-ролики на невизначених радіостанціях.

Другим учасником тендеру є ТОВ “КП – Адвертайзинг” з групи “KP media”.

Нагадаємо, в квітні 2011 року 80% акцій “KP media”, в яку входили журнал “Корреспондент”, сайти korrespondent.net і Bigmir.net, у Джеда Сандена купили голова ради Нацбанку Петро Порошенко та президент УМХ Борис Ложкін. За неофіційною інформацією, справжнім покупцем “KP media” була група Ахметова, проте Порошенко офіційно заявляв, що він купив цей медіа-холдинг разом з Ложкіним аби той не дістався Ахметову і найбагатша людина України не змогла стати найбільшим медіамагнатом в державі.

З урахуванням останньої закупівлі, ДП “Центр комунікацій “Україна-Всесвіт”, яке контролюється Нацагенством з питань Євро-2012 віце-прем’єра Бориса Колеснікова, цього року уклало угоди на рекламно-інформаційні заходи на загальну суму 94,51 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.