Новини України. 18 листопада. Сьогодні вночі на Львівщині біля міста Броди підпалили благодійний центр, де проживають колишні ув’язненні.

На Львівщині підпалили притулок

“О другій ночі почали гавкати собаки, – розповів 50-річний Ігор Гнат, директор притулку. – Наш кочегар пішов оглянути територію, та нікого не знайшов. Через 20 хвилин запалала будівля складу при гуртожитку. Наші хлопці повибігали на вулицю у піжамах. Але будівля стара, 1963 року, тому згоріла за 20 хвилин”.

У підпалі підозрюють колишнього ув’язненого, років 30, який відбував покарання за навмисний підпал. Він місцевий мешканець. Кілька разів приходив у центр, хотів тут поселитися.

“Приходив до нас весною. П’янючий. У нас це недопустимо. Я йому відповів: іди і поки не протверезієш, не приходь. Потім знов увірвався до хлопців з пляшкою. І вони дали йому копняка, бо в нас тут дисципліна. У той же вечір він підпалив нам харчоблок. Піроманьяк якийсь. Його подали в розшук. То тепер, видно, знов помстився”.

У притулку зараз живуть і господарюють 18 колишніх ув’язнених. Утримують господарство — 10 корів, 6 бичків і телят, 30 свиней, 50 голів гусей, курей, качок. Самі своїми силами будують згорілий весною харчоблок.

“Хлопці наробляться зранку до ночі. Тому сплять міцно. А охорони в нас нема, бо чужі до нас не йдуть. Сьогодні люди ночуватимуть у недобудованому будинку, який готували під пансіонат для людей похилого віку. Від пансіонату тепер доведеться відмовитися”, – зітхає директор.

Джерело gazeta.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.