Новини світу. 26 листопада. Президент Росії вважає, що тих, хто винен в аваріях російських космічних апаратів потрібно карати.

Винних у космічних невдачах покарають рублем

Президент Росії Дмитро Медведєв вважає, що винних в аваріях російських космічних апаратів потрібно “покаратирублем” або навіть притягнути до кримінальної відповідальності.

“Покарати по серйозному або рублем – просто витрусити всі гроші, які були заплачені. Або другий варіант: якщо є явна провина, це може бути дисциплінарна або навіть кримінальна відповідальність”, – заявив глава держави в суботу на зустрічі з регіональними журналістами.

На думку Медведєва, останні невдачі в космосі “сильно б’ють” по конкурентоспроможності Росії.

“Це не означає, що сталося щось фатальне. Це означає, що потрібно провести детальний розбір польотів, покарати тих, хто винен”, – сказав Медведєв, додавши, що не пропонує ставити винних до стінки, “як при Йосипу Віссаріоновичу”.

Нагадаємо, російська автоматична станція “Фобос-грунт” на початку листопада не вийшла на задану орбіту і вже два тижні рухається навколо Землі по некерованій траєкторії. У ніч на середу, 23 листопада, Європейському космічному агентству вперше вдалося зафіксувати сигнал від російського супутника – завдяки станції, розташованої на південному заході Австралії. Однак європейцям не вдалося зв’язатися із станцією в ніч на суботу.

Джерело ВВС 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.