Новини технологій. 10 листопада. В даний момент на корпоративному сайті компанії зазначено, що послуга звіту про доставку SMS надається безкоштовно.

смс-листування
Оплата послуги "звіту" принесе компанії чималий дохід

Але вже з 15 листопада тариф за відправку одного звіту складе 0,03 грн. для всіх передплачених та контрактних абонентів оператора. Нововведення не торкнеться тільки корпоративних абонентів компанії, інформує Дело.

Представник компанії також дав зрозуміти, що абонентам, які не бажають платити за отримання цього сервісу, має сенс подумати про його відключення. А також зазначив, що дана послуга за замовчуванням у абонентів відключена. У той же час представники «Київстару» у коментарях до посту, що стосується новини, заявили, що цей оператор не вводить аналогічну плату з 15 листопада.

У першій половині 2011 року абоненти оператора мобільного зв’язку «МТС Україна» надіслали понад 2 млрд. SMS, на 20% поліпшивши рекорд аналогічного періоду минулого року. Такі дані прес-служба компанії. При цьому кількість користувачів цього сервісу зросла на 13%, а середня кількість текстових повідомлень на одного користувача склало 33 шт./міс.

У компанії відзначають, що основними каталізаторами зростання популярності сервісу є збільшення абонентської бази, яка за минулий рік зросла більш ніж на мільйон чоловік, а також запуск нових тарифних пропозицій для користувачів SMS. Тільки, на Новий рік (31 грудня – 1 січня) абоненти оператора відправили 106 млн. повідомлень, майже на третину поліпшивши показник 2010 року.

Якщо припустити, що за підсумками року буде надіслано близько 4 млрд повідомлень, і що повідомлення активовані не більше, ніж у половини абонентів оператора, легко порахувати, що отримувана плата за повідомлення за рік з моменту її запуску згенерує компанії дохід у розмірі близько 60 млн. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.