Новини технологій. 9 листопада. Співтовариство Mozilla офіційно представило восьму за рахунком редакцію свого популярного браузера Firefox, що доріс нарешті до фінальної версії.

Firefox 8.0 знайдеться, чим здивувати безліч користувачів

Хоча нові збірки “вогняного лиса” виходять в поточному році досить часто і регулярно тішать всілякими нововведеннями, Firefox 8.0, проте, знайдеться, чим здивувати безліч користувачів, що віддають перевагу саме цьому інтернет-браузера.

Серед основних інновацій, реалізованих в Firefox 8.0, можна відзначити додавання в список пошукових систем в панелі пошуку популярного соціального сервісу Twitter, що означає можливість для користувачів шукати потрібний контент в цій всесвітньо відомій мережі мікроблогів. Правда, поки що дана функціональність присутня лише для декількох локалізацій, включаючи англійську, португальську та японську.

Проте в майбутньому даний список буде розширено, в тому числі, ймовірно, і за рахунок російської локалізації. Крім того, доповнення, встановлені сторонніми програмами, тепер за умовчанням відключено, що повинно позитивно позначитися на безпеці, а також додано вікно вибору додатків, що з’являється при запуску браузера після оновлення і що дозволяє керувати попередньо встановленими доповненнями

Крім іншого, підвищена продуктивність і покращено керування системною пам’яттю при використанні елементів <audio> і <video>, а також додана підтримка контекстних меню, що створюються за допомогою HTML5. Плюс до всього усунуто декілька проблем зі стабільністю та безпекою, а у версії для Android додана функція додавання закладок на домашній екран і опція майстер-пароля, що дозволяє користувачам зашифрувати збережені логіни і паролі.

Додамо, що збірки Firefox 8.0 для Windows, Mac OS X і Linux доступні на сайті Mozilla, а Android версія цього браузера чекає своїх користувачів в Android Market.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.