Новини України. 14 листопада. У Севастополі житловий квартал, який був подарований морякам-чорноморцям тодішнім президентом Росії Володимиром Путіним, поплатився за свою ідейну близькість з Росією.

тепло, опалювання, теплопостачання
Тепла у "путінських домах" немає

Мешканці елітних квартир в будинках з сучасним плануванням та автономним опаленням відчули неприємності з цим самим опаленням, повідомляє Цензор.НЕТ.

Новий севастопольський градоначальник Володимир Яцуба обрав «путінські дома», щоб нагадати військовим, хто в місті господар, вважають військові.

Опалювальний сезон, про який у місті морської слави печуться цілий рік, почався пізніше звичайного (на той час на вулицях південного міста померли від переохолодження кілька бродяг). Коли довгоочікуване тепло нарешті з’явилося  у квартирах городян, в путінських будинках як і раніше панували холод і вогкість. Причину відключення подачі газу на опалення пояснюють нестиковкою ціни на російський газ.

Незважаючи на холод у квартирах, градоначальник наполягає давати газ в відключений район за закупівельною для України ціною, що майже в три рази перевищує розцінки, встановлені для решти населення.

Така ідея прийшла в голову Яцубі з настанням холодів, відразу після його повернення з Москви, де вирішувалися питання подальшого співробітництва двох міст.

Новий командувач ЧФ контр-адмірал Олександр Федотенков воліє ігнорувати цю проблему і не звертатися до керівництва ВМФ. Мешканці, втративши надію, збирають підписи під листом Володимиру Путіну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.