Новини авто. 25 листопада. Американський матрос отримав погану звістку по телефону і завдав істотної шкоди автосалону Mazda.

Моряк трощить автомобілі

Часом кожному доводиться вислуховувати по телефону погані новини, після яких цей самий телефон хочеться жбурнути під колеса найближчого асфальтоукладача. Проте різниця між більшістю землян і американцем Едвардом Ротом полягає в тому, що вони не дають волю своїм емоціям. Тим більше, що Рот телефоном не обмежився.

Матрос флоту США мирно прогулювався повз дилерський центр Mazda, як раптом йому зателефонували і повідомили неприємні звістки по телефону. Точно невідомо, що саме повідомили 22-річному моряку (можливо, про наближення річниці нападу на Перл-Харбор), але відомо, що реакція на новини виявилася більш ніж бурхливою.

Рот почав громити дилерський центр Mazda. До моменту, коли приїхала поліція, матрос вже встиг розгромити офісне приміщення, а також пошкодити 14 нових автомобілів і машину клієнта.

Поліцейські приїхали якраз до моменту, коли Рот позбувся дубини і хотів за допомогою каменю вилити почуття на новеньку Mazda MX-5 червоного кольору. Емоційного хлопця скрутили і доставили у відділок. Тепер Роту пред’явлені звинувачення у вандалізмі і нанесенні збитку власності, який, до слова, оцінюється в $50000.

За матеріалами auto.ria.ua