Новини України. 6 листопада. У 2008 році народний депутат з фракції “НУ-НС” Геннадій Москаль вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо підвідомчості справ про заняття проституцією та посилення відповідальності).

Геннадій Москаль
Москаль офіційно заявлятиме про плагіат

ВР не підтримала даний законопроект, але днями від імені міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова у парламенті було зареєстровано аналогічний законопроект.

“Це плагіат. За це він (міністр внутрішніх справ) має піти у відставку”, – заявив Москаль.

Народний депутат розповів, що вніс законопроект про переведення справ про заняття проституцією у безпосереднє відання міліції, адже в Україні насправді не існує дієвого механізму адміністративних комісій, які за діючим законодавством займаються розглядом таких справ.

“Їх, цих комісій, майже немає. Якщо у містах вони може десь і створені, то у селах – ні. А якщо навіть створять. Ви уявіть собі таку ситуацію: справу жінки, що займається у місті проституцією, передали за місцем її реєстрації у якомусь селі. Як прийде вона до адміністративно комісії, де сидять десятеро, п’ятнадцятеро її односельців? Це ж маячня”, – наголосив Москаль.

Законопроектом народний депутат пропонував передати ці справи у відання міліції, а також збільшити штраф за заняття проституцією. Це саме, наголошує Москаль, пропонується і законопроектом Могильова.

“Тоді, коли я вніс цей законопроект, Партія регіонів провалила голосування, а тепер вони вносять такий самий… Це вже не перший випадок. У них свого потенціалу не вистачає, то вони користуються чужим. Валять спеціально нормальні законопроекти для того, щоб потім їх внести від свого імені”, – заявив Москаль.

Народний депутат зазначив, що заявлятиме офіційно про плагіат.

Щодо можливої ефективності законопроекту, то Москаль зазначив, що в питанні притягнення відповідальності за заняття проституцією все дуже складно, адже міліція «кришує» проституток. Але залишати це питання у віданні не існуючих адміністративних комісій теж не вихід.

Нагадаємо, 3 листопада Кабінетом міністрів до ВР було внесено “Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за зайняття проституцією та підвідомчості відповідних справ”.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.