Новини світу. 7 листопада. Представниця Венесуели, 21-річна Івіан Лунасоль Саркос Кольменарес стала переможницею 61-го конкурсу «Міс світу», який проходив у неділю в Лондоні.

У конкурсі взяли участь рекордна кількість дівчат - 122

Саркос Кольменарес, незважаючи на юний вік, вже отримала освіту спеціаліста в області роботи з кадрами і зараз є співробітником однієї з телевізійних компаній. Першою віце-міс стала конкурсантка з Філіппін, другою віце-міс – учасниця з Пуерто-Ріко.

У конкурсі взяла участь рекордна кількість дівчат – 122. До недільного фіналу вони вже пройшли всі п’ять традиційних змагань, кращі моменти з яких транслювалися на церемонії: конкурс на пляжі в купальниках, краща модель, конкурс талантів, спортивний конкурс і «Краса заради справи», де претенденткам дається можливість представити свій благодійний проект.

У неділю на сцені відбувся ще один відбірковий тур – конкурс національного танцю, після чого був оголошений список фіналісток. У їх число увійшли представниці Південної Кореї, Венесуели, Англії і Шотландії, Пуерто-Ріко і Філіппін, Південної Африки.

За матеріалами РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.