Новини України. 4 листопада. Валерія Хорошковського просять провести розслідування інформації про можливу співпрацю правоохоронних органів з убитим місяць тому в Одесі під час штурму громадянином Чечні Асланом Дикаєвим.

Валерій Хорошковський
Хорошковського просять знайти зв'язок між міліцією і кілерами

Відповідне звернення до голови Служби безпеки України написав заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко.

У своєму зверненні Томенко зауважив, що до цих пір не оприлюднена інформація розслідування стосовно адекватності дій правоохоронних органів під час “Одеського штурму”.

Водночас, він звернув увагу на те, що в засобах масової інформації почала з’являтися інформація про те, що вбитий під час штурму Дикаєв співпрацював з органами внутрішніх справ та був ліквідований як непотрібний свідок протиправних дій в органах МВД.

Микола Томенко нагадав, що, зокрема, газета “Сегодня” надрукувала інтерв’ю з братом убитого, який заявив про те, що його брат мав покровителів у міліції і працював під прикриттям, а вбили його за те, що “…он слишком много знает о тайных делах милиционеров…”, – повідомляє прес-служба політика.

Зважаючи на це, Микола Томенко попросив Службу безпеки України провести розслідування та поінформувати, чи мали місце факти співпраці правоохоронних органів з “одеським” кіллером. Окрім того, віце-спікер попросив СБУ повідомити про хід розслідування адекватності дій правоохоронних органів під час спецоперації в Одесі 1 жовтня цього року.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.