Новини технологій. 16 листопада. Корпорація Microsoft тестує власну соціальну мережу Socl.

Мicrosoft запускає соціальну мережу

Зовні сервіс мало чим відрізняється від інших популярних соцмереж. Як в Google+ і Facebook, інтерфейс Socl розділений на три колонки: у лівій розташована основна навігація, у правій – соціальні функції, а посередині – стрічка новин.

Видання The Verge зазначає, що в “традиційне” поле у ​​верхній частині сторінки можна вводити не тільки оновлений статус, але й пошукові запити – в останньому випадку знайдені Bing результати зможуть прокоментувати друзі. У Socl також присутній відеочат, де, як і в Google+, можна спілкуватися з кількома користувачами одночасно.

На відміну від Facebook і Google+, в Socl не можна створювати групи або списки, що складаються з певних друзів. Це означає, що “пошукові” статусні повідомлення будуть видні всім користувачам. Сайт майже цілком побудований на HTML5, плагіни Flash і Silverlight не використовуються. Інші подробиці про нову соцмережу не повідомляються. Чи планує Microsoft відкривати Socl для широкої аудиторії, поки невідомо.

Про те, що Microsoft готує власний соціальний проект, інформували в липні, коли за адресою socl.com став доступний стартовий екран Tulalip (від цієї назви, ймовірно, в результаті вирішили відмовитися). Посилань на реєстрацію в соцмережі не було – користувачам пропонувалося авторизуватися через Facebook або Twitter.

Проте, незабаром весь вміст сайту було замінено словами: “Спасибі за те, що заглянули. Socl.com – це внутрішній проект команди Microsoft Research, який був опублікований в Інтернеті помилково. Ми не хотіли, чесно”.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.