Новини спорту. 30 листопада. Відео. Харківський “Металіст” вдома впевнено обіграв “Аустрію” з рахунком 4:1.

"Металіст" впевнено обіграв "Аустрію"

Харків’яни забезпечили собі європейську весну раніше, проте вирішили закріпити перевагу в матчі з “Аустрією”. “Металіст” першим відкрив рахунок матчу: на 16-ій хвилині відзначився Девіч. Проте вже через 3 хвилини харків’яни пропустили дещо “дивний” гол у свої ворота: Мадер зробив рахунок 1:1, пробивши приблизно з 30-ти метрів до воріт. Відновити перевагу “Металіста” ще в першому таймі вдалося Едмару.

Австрійці намагалися відігратися, але допустилися помилок в захисті і “Металіст” забив ще два голи в другому таймі. Забивали Соса і Папа Гуйє на 60-ій та 90-ій хвилинах.

“Металіст” (Харків) – “Аустрія” (Відень) 4:1

Голи: Девіч 16 (1:0), Мадер 19 (1:1), Едмар 40 (2:1), Папа Гуйє 60(3:1), Соса 90 (4:1)