Новини спорту. 20 листопада. Легко і невимушено харківський “Металіст” розтрощив на виїзді луганську “Зорю”.

Металіст вправно обіграв Зорю

Четвертої поспіль поразки зазнала “Зоря”, граючи домашній матч в Донецьку. Програла за всіма параметрами і без жодних питань “Металісту”, при тому, що суперник діяв протягом усього відрізку гри у півсили. Незважаючи на всі заяви керівництва клубу про бажання грати в єврокубках, луганчани котяться від туру в тур все нижче, і сьогодні можуть навіть опинитись в зоні вильоту. Якщо “Олександрія”, звісно, зуміє створити сенсацію в Києві.

“Метал” грав, ніби на тренуванні. За дві хвилини у першому таймі харків’яни вели 2:0 і тільки їхня розслабленість дозволила Лазаровичу скоротити відставання в рахунку. Однак по перерві гості все виправили: вже на 47-й хвилині Девіч реалізував вихід віч-на-віч. Після цього можна було арбітру сміливо завершувати матч – команди відверто догравали зустріч. Хоча навіть трохи “попіжонившись”, “синьо-жовті” змогли легко забити ще два м’ячі, довівши рахунок до непристойного.

Подальший календар у “Металіста” не такий складний. Підопічні Маркевича зобов’язані брати максимум очок в іграх, що залишились і тоді буде шанс піти на зимову перерву в зоні Ліги чемпіонів.

“Зоря” – “Металіст” – 1:5 (1:2)

Голи: Лазарович 33 – Крістальдо 21, Девіч 19 (з пен.), 47, Соса 80 (з пен.), Фінінью 90+1.