Новини авто. 27 листопада. Компанія Mercedes-Benz планує через два роки ліквідувати марку Maybach, повідомляють високопоставлені джерела в німецькому виробнику.

Mercedes-Benz планує через два роки ліквідувати марку Maybach

Таке рішення буде прийнято через надзвичайно низький попит на ці автомобілі. Топ-менеджмент вважає цей крок правильним, так як він дозволить «зосередити більше уваги на бренді Mercedes-Benz».

«Ми прийшли до висновку, що краще вчасно припинити невигідний бізнес Maybach, ніж вкладати кошти в бренд з невизначеним майбутнім, який не може домогтися очікуваного рівня продажів, – заявило джерело. – Ми вже розробили план, згідно з яким порожня ніша, що залишилася після Maybach 57 і 62, буде заповнена моделлю S-Class наступного покоління. Вона пропонуватимуться в трьох типах кузова, включаючи топовий лімузин S600 Pullman».

У 2010 році концерн Daimler планував домовитися про співпрацю в розробці нових «Майбахів» з компанією Aston Martin. Передбачалося, що їй довірять випуск лімузинів, а в обмін на це «Астон» отримає доступ до двигунів «Даймлера». У нинішньому році від угоди було вирішено відмовитися.

Компанія Mercedes-Benz відродила марку Maybach в 2002 році. Зараз вона випускає моделі 57 і 62 (плюс їх потужніші версії S), які відрізняються довжиною кузова, а також відкритий автомобіль з кузовом типу «ландо» – з жорстким дахом у передній частині салону (над водієм), і складним м’яким в задній, над пасажирами.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.