Новини України. 24 листопада. Компанії “ВіДі Автострада” (Київ) і “Стар-Кар” (Житомир) подали заявки на участь в тендері з продажу автомобіля Toyota Highlander для службових потреб голови Житомирської міської ради Володимира Дебоя.

Skoda не влаштовує житомирського градоначальника

Про це йдеться в протоколі розкриття конкурсних торгів від 23 листопада.

Згідно з документом, ціна пропозиції компанії “ВіДі Автострада” склала 440,8 тис. гривень.

Ціна пропозиції “Стар-Кар” – 435 тис. гривень.

Тендер на покупку автомобіля Toyota Highlander або його еквівалента за рахунок міського бюджету 24 жовтня оголосив КП “Управління автомобільних доріг” Житомирської міськради.

В оголошенні зазначено орієнтовна вартість – 500 тисяч гривень, 100 тисяч – витрати на оплату реєстрації автомобіля, внески до Пенсійного фонду, придбання номерних знаків та інше.

Нагадаємо, Житомирська міська рада на сесії 24 жовтня виділила 600 тис. гривень “Управлінню автомобільних доріг” на придбання службового автомобіля для голови міськради Володимира Дебоя.

В даний час Дебой в якості службового автомобіля використовує Skoda, яку міськрада орендує у Житомирської обласної державної адміністрації.

Дебой вважає, що у мера має бути безпечний і легальний, а не орендований автомобіль.

22 листопада Державна казначейська служба рекомендувала місцевій владі ретельно зважувати необхідність купівлі дорогих автомобілів за кошти бюджету.

Служба пояснює, що ця рекомендація пов’язана з появою в пресі інформацією про придбання Дебоєм автомобіля вартістю 600 тис. гривень по службовій необхідності.

У листопаді за спробу придбати за рахунок держави автомобіль BMW X5 за 800 тис. гривень було звільнено директора державного підприємства “Теплоелектроцентраль-2 Есхар” (Харківська область).

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.