Новини України. 11 листопада. Міський голова Одеси Олексій Костусєв вважає своїми головними успіхами за рік роботи програму захисту російської мови і статут міста.

Мер Одеси Олексій Костусєв

Мер Одеси Олексій Костусєв вважає, що головні досягнення в його роботі пов’язані з гуманітарною та культурною сферами життя міста.

Як повідомляє ЛігаБізнесІнформ, він заявив про це в ході звіту в Одеському драматичному російському театрі.

Прикладом таких досягнень Костусєв назвав прийняття програми захисту й розвитку російської мови в Одесі, внесення змін у символіку міста, прийняття рішення про вивішуванні червоних прапорів у дні святкування перемоги у Великій Вітчизняній війні, прийняття статуту Одеси.

“Ефект від цих рішень важко переоцінити. Вони кардинально змінили духовну атмосферу в нашому місті-герої”, – підкреслив Костусєв.

Разом з тим, він підкреслив, що за рік виконав не всі передвиборчі обіцянки, так як його економічна програма розрахована на п’ять-десять років.

Перед початком зборів, проїзд по прилеглій території перекрили співробітники міліції. На протилежній від театру стороні вулиці збори пікетували кілька десятків одеситів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.