Новини України. 14 листопада. Мер Львова Андрій Садовий вважає заміну в центрі Львова дерев’яних вікон на пластикові вандалізмом.

Пластикові вікна у Львові

Про це він повідомив 14 листопада на брифінгу.

«Цифра, якщо говорити про Галицький район Львова, вражаюча: 12 тис. порушень. Тобто це 12 тис. людей, які порушили чинне законодавство і здоровий глузд, які завдали шкоди місту. Коли дивитися на фасад будинку, це все гармонія – колір, вікна. Якщо щось порушити – це як понівечити тіло людини», – сказав міський голова.

Він наголосив, що у центрі Львова ситуацію треба повертати до такої, як це мало б бути в ідеалі.

«Будемо до цього підходити дуже якісно. Ми маємо співпрацю з GIZ. Коли мешканці самі готові виправляти помилки, на це виділяє кошти місцевий бюджет і німецький уряд, але коли це грубе порушення всіх норм і повне ігнорування, тоді йде, звичайно, звернення до суду, відбувається примусовий демонтаж і встановлення вікон вже за кошти самих мешканців», – пояснив Андрій Садовий.

Також він додав: «Наша кінцева задача – навести лад, щоб іноземні і українські туристи, які до Львова будуть приїжджати, отримували насолоду, а не показували нам недоліки, які скоріше можна назвати вандалізмом», – сказав Садовий.

Виконавчий комітет Львівської міської ради 11 листопада вніс зміни до рішення «Про впорядкування заміни та встановлення вікон і дверних заповнень фасадів на території історичного ареалу м. Львова». Відтепер заміна таких вікон і дверей в центральній частині міста можлива тільки у разі, якщо вони не підлягають реставрації.

Джерело ZAXID.NET 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.