Новини світу. 27 листопада. Дмитро Медведєв закликав виборців голосувати за “Єдину Росію” на парламентських виборах, щоб підтримати кандидата партії на президентських виборах.

Путін і Медведєв
Медведєв закликав виборців голосувати за "Єдину Росію"

Виступаючи на другій частині 12-го з’їзду партії “Єдина Росія”, основним питанням якого є офіційне висування Володимира Путіна кандидатом на пост президента РФ, Медведєв сказав: “Проголосуйте за нашу партію, за нашу програму і за наше майбутнє і тим самим проголосуйте за нашого кандидата в президенти”.

Тільки виборці Росії вирішуватимуть, хто з політиків гідний довіри, заявив сьогодні президент РФ Дмитро Медведєв.

“Імена названі, програма сформульована, дата виборів парламенту і президента відома”, – заявив глава держави, підкресливши, що “ми нікого не обманюємо”.

За словами Медведєва, “у політиків є можливість звертатися до громадян за підтримкою”. “І сьогодні я звертаюся до прихильників і до тих, хто ще не визначився з вибором: приходьте на вибори і проголосуйте за “Єдину Росію”!” – сказав він.

Лідер “Єдиної Росії”, прем’єр-міністр РФ Володимир Путін – найпопулярніший, досвідчений і успішний політик в Росії, висловив думку президент. Медведєв підкреслив важливість того, що “абсолютна більшість наших громадян довіряє Путіну і пов’язує з ним свої надії на майбутнє”.

“І я не сумніваюся, що за підсумками нашої сьогоднішньої роботи з’їзд висуне його для того, щоб брати участь у боротьбі за найвищу посаду в нашій країні”, – сказав Медведєв. “І я бажаю Володимиру Володимировичу удачі. У всьому”, – підсумував президент.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.