Новини світу. 17 листопада. Президент РФ Дмитро Медведєв вважає за необхідне культивувати ідеї, консолідуючі російське суспільство, і не соромитися при необхідності запозичити їх з радянського минулого.

Мєдвєдєв хоче об'єднання

На зустрічі в Кремлі з ветеранами та пенсіонерами глава держави назвав “найсумнішим, що можна собі уявити”, розпад “єдиної спільності – радянського народу”, яка була способом “виживання величезного народу, який жив і живе на просторах нашої великої країни”.

“Мені здається, нам не потрібно соромитися повертати ті ідеї, які носитимуть об’єднавчий характер. Так, ми різні, але в той самий час у нас спільні цінності і в нас єдине бажання жити у великій державі”, – підкреслив Медведєв.

“Ми дуже часто критикуємо, наприклад, якісь колишні порядки… Але є незаперечні цінності, які, як мені здається, повинні мати позачасовий характер. У нашій країні створювалася так звана єдина спільність – радянський народ. Хтось з натхненням про це говорив, хтось жартував, але тим не менше ця модель працювала. Мені все дружили, спілкувалися, і це абсолютно правильна установка “, – сказав він.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.