Новини світу. 17 листопада. Президент Росії Дмитро Медведєв повідомив сьогодні про відкриття сайту в його підтримку, написавши про це у своєму мікроблозі в соціальній мережі “Твіттер”.

Медведєв не тільки сам пише повідомлення в інтернеті і читає коментарі, а й відповідає на них

Дмитро Анатолійович @MedvedevRussia ми відкрили сайт в підтримку http://medvedev2012.ru подивіться обов’язково! Чекаємо RT:)”, – скопіював Медведєв повідомлення користувача на ім’я Костянтин Риков.

Як йдеться на самому сайті, “мета інтернет-руху “ДА!”: привернути увагу активних інтернет-користувачів до ініціатив Медведєва“. “Протягом найближчих місяців інтернет-рух “ДА!” запустить кілька спецпроектів, в яких можна буде взяти участь”, – відзначили його творці.

Творці сайту зазначають, що Медведєв не тільки сам пише повідомлення в інтернеті і читає коментарі до своїх записів, а й відповідає на них. “Дмитро Медведєв підтримує свободу в мережі. Російське законодавство в галузі інтернету – одне з найбільш вільних у світі”, – йдеться у вітальному повідомленні сайту.

Відзначається також, що “саме він (Медведєв) почав програму з підключення до мережі всіх загальноосвітніх шкіл України” і “домігся того, щоб наша країна стала одним з ключових гравців у світовому інтернеті”.

Дмитро Медведєв всі ці роки підтримував російський інтернет. Прийшов час російському інтернету підтримати Дмитра Медведєва“, – закликають творці інтернет-проекту.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.