Новини політики. 15 листопада. Стан здоров’я екс-прем’єра України Юлії Тимошенко продовжує погіршуватися, діагноз не встановлено, а прохання захисту діагностувати і лікувати її в медустанові ігноруються.

Тимошенко стає все гірше

Про це заявив керівник групи захисту екс-прем’єра Сергій Власенко. “Стан її здоров’я продовжує погіршуватися” – сказав Власенко журналістам у вівторок перед відвідуванням Тимошенко в СІЗО.

За його словами, у понеділок до екс-прем’єра не пустили її дочку, мотивуючи тим, що Тимошенко погано себе почуває, а у вівторок мають відбутися слідчі дії.
“Станом на вчора Тимошенко не пересувалася по слідчому ізолятору… ніякої медичної допомоги вона не отримала… ніякої кваліфікованої діагностики не було” – сказав захисник.

Власенко зазначив, що захист неодноразово подавав клопотання до Апеляційного суду Києва про те, щоб Тимошенко вивезли в будь-яку медустанову і провели кваліфіковану діагностику, оскільки в умовах СІЗО це зробити неможливо через відсутність медапаратури. Однак, як зазначив Власенко, це не зроблено і діагноз не поставлено.

“Нам у цьому відмовляють без будь-яких пояснень, без будь-яких підстав і причин. Все, що відбувається, – це двічі на день їй колють знеболювальні. Звичайно, це не знімає болю і не є лікуванням”, – підкреслив захисник.

При цьому він додав, що якщо необхідно, захист буде подавати повторне клопотання про проведення діагностики та лікування Тимошенко: “На сьогодні хвороба Тимошенко не діагностована, тобто медики не знають, що з нею відбувається”.
Власенко сказав, що для того, щоб озвучити діагноз Тимошенко, необхідна її згода, оскільки цього вимагає лікарська етика.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.