Новини України. 29 листопада. Одеські рятувальники майже добу боролися з вогнем на полях фільтрації в районі об’їзної дороги Суворовського району.

В Одесі горіли очерети

Як повідомляє прес-служба облМНС, палахкотіли очерети, причому за короткий проміжок часу внаслідок штормового вітру полум’я поширилося на площу в три гектари.

Незабаром густий, їдкий дим огорнув центр міста та район Пересипу. Ускладнювали роботу рятувальників не тільки торф’яна місцевість і відсутність в цьому районі джерел води, через що їм довелося прокладати магістральні лінії для подачі вологи, але і велика кількість кабельних мереж, пошкодження яких могло призвести до великих збитків.

На щастя, пожежні спрацювали акуратно. Усього до ліквідації було залучено 62 рятувальника, 8 одиниць спеціальної та пожежної техніки, перекачувальна станція і рукавний автомобіль.

Як запевнив заступник начальника головного управління МНС в Одеській області Анатолій Васильченко, в результаті пожежі ніхто не постраждав, а її причина – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

Джерело Сегодня 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.