Новини культури. 12 листопада. Лідер групи “Машина времени” Андрій Макаревич продовжує цікавити громадськість не стільки творчістю, скільки поясненнями з приводу агітації за “Единую Россию ” на концерті групи.

Макаревич не задоволений вчинками влади

З приводу відео тижневої давності Макаревич заявив, що це не єдиний випадок: йому відомо, що незаконно агітували за ЕР і на концерті Валерії. Щодо себе таку практику він назвав “трахнути без попередження”.

“За таке вбивати треба… І така історія не тільки зі мною сталася, я знаю, що, те саме було і на концерті співачки Валерії… Чомусь певна спільнота хоче бачити музикантів обов’язково під якимись певними прапорами. А якого, власне, хєра?”, – заявив Макаревич.

Нагадаємо, 3 листопада в Кемерово під час виступу групи “Машина времени” на сцену вийшов чоловік і оголосив, що концерт проходить за підтримки партії “Единая Россия” і “Общероссийского народного фронта”, після чого музикантам вручили пам’ятні медалі. Цю церемонію публіка в залі обсвистіла.

Як запевнив лідер групи, ні він, ні його колеги поняття не мали про підступні наміри молодика, який  зробив скандальне оголошення , а на сцену він потрапив обманом. За словами музиканта, перед початком концерту до групи звернувся представник адміністрації губернатора Кемеровської області Амана Тулєєва, який обіцяв від імені влади нагородити колектив почесними знаками “за вислугу перед мистецтвом і за шахтарську любов”.

Попросивши владу надалі нічим не нагороджувати групу, не вручати почесні відзнаки, не виходити на сцену і не агітувати на тлі музикантів, Андрій Макаревич пояснив причину такого заклику: “А то один дзявкнув – і ми знову в лайні”.

Проте відомий музичний критик Артемій Троїцький розкритикував позицію членів “Машины времени”, які не побажали викрити обманщика. На його думку, якщо Макаревич не погоджував свій виступ з партією влади, він повинен був оголосити глядачам, що не має відношення до “Единой России”. Як упевнений Троїцький, лідер колективу “або злякався, або був готовий до цього”. Через те, що музиканти відразу не відмежувалися від єдиноросів, ситуація в підсумку вийшла “досить некрасива” і “загалом тухловатою”, вважає критик.

Джерело NEWS.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.