Новини України. 1 листопада. Люди під стінами Верховної Ради скоро почнуть кликати не голову фракції Партії регіонів, а реальних керівників партії Миколу Азарова та Віктора Януковича.

Микола Томенко
Томенко: люди під Радою незабаром викличуть до себе Януковича і Азарова

Про це сьогодні заявив Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко.

За його словами, складається враження, що ситуація визріває до того, що скоро ті, хто приходять під стіни Верховної Ради і викликають керівника фракції Партії регіонів, почнуть викликати вже під стінами Уряду керівника Партії регіонів Миколу Азарова, бо такого роду законопроекти готуються в Уряді. А якщо в Уряді їм не зможуть дати відповідь на відповідні запитання, то післязавтра, напевно, вони будуть викликати реального лідера Партії регіонів – Президента Віктора Януковича, передає прес-служба політика.

Микола Томенко розповів, що цього тижня опозиція планує вимагати розгляд у п’ятницю першим питанням законопроекту стосовно декриміналізації та відтермінування розгляду законопроектів, які стосуються обмеження пільг соціально вразливим категоріям до того, як Уряд підпише відповідні документи зі всіма громадськими організаціями, які представляють ці групи.

Томенко наголосив, що парламентська більшість так само як і опозиція не має жодного впливу на розгляд та підготовку непопулярних соціально-економічних законопроектів.

“Парламент не готує такі законопроекти і не впливає на їх розгляд, думаю треба реальних господарів української влади сьогодні викликати і з ними вести дискусію”, – наголосив Томенко.

Підсумовуючи, Віце-спікер підкреслив, що якщо влада і надалі буде нехтувати опозицією та громадянським суспільством, як в ситуації із законами про вибори, про скасування пільг, декриміналізацію тощо, то “ближчим часом на масових акціях будуть вимагати відповіді вже не від керівників фракції Партії регіонів, а від голови партії Миколи Азарова, а згодом і її реального лідера – Віктора Януковича”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.