Новини світу. 20 листопада.Президент Білорусії Олександр Лукашенко вважає, що Євразійський союз може бути сформований вже до кінця 2013 року

Лукашенко хоче створити Євразійський союз до 2013 року

“Адже ми основу створили за півтора року. Ну, давайте закінчимо до кінця 2013 року І, ви знаєте, Дмитро Медведєв і Нурсултан Назарбаєв кажуть: ми цілком це можемо зробити. Так що, можливо, ми наблизимо термін формування Євразійського союзу“, – заявив Лукашенко в інтерв’ю програмі “Вести в суботу”.

За його словами, під час робочого обіду 18 листопада з президентами Росії та Казахстану в Москві обговорювалася можливість швидшого переходу від Єдиного економічного простору до Євразійського союзу, а не до 2015 року.

“Цінність сьогоднішнього дня у тому, що ми почали рух. Інерція цього руху нам не дасть розгорнутися в іншу сторону. Головне, що ми рухаємося до більшої уніфікації, більшої єдності”, – додав Лукашенко.

При цьому він заявив, що Євразійський союз буде саме союзом держав.

“Як це мислиться сьогодні, це буде союз держав Союз суверенних держав з наднаціональними органами. Ми тільки на створену нами комісію передамо порядку 175 функцій”, – сказав білоруський президент.

Джерело Kyiv Post 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.