Новини спорту. 14 листопаада. Україна прагне провести найкращий чемпіонат Європи в історії турніру.

Україна прагне провести найкращий чемпіонат Європи в історії турніру

Про це в інтерв’ю заявив голова місцевого організаційного комітету «Євро-2012 Україна» Маркіян Лубківський. За його словами, це непросте завдання, однак директор турніру висловив упевненість в тому, що наша країна здивує гостей чемпіонату.

«Ми ще не повністю готові до Євро-2012, але високими темпами рухаємося в правильному напрямку. Уряд і футбольні функціонери наполегливо працюють, щоб підготувати найкращий турнір в історії. Це наша мета. Це серйозний виклик. Але я впевнений, що Україна буде готова до чемпіонату. Ми здивуємо не тільки гостей, а й самих себе», – сказав пан Лубківський.

Він розповів, що на сьогодні в приготуваннях до першості континенту Україна сконцентрована на операційній складовій, а завершення будівництва стадіонів є важливим етапом підготовки і дозволить налагодити роботу всіх служб на спортивних аренах.

«Я хочу підкреслити, що ЧЄ для нас – не лише спортивна подія. Насамперед, це геополітичний проект. Переконаний, що цей турнір наблизить нас до європейського суспільства, європейських стандартів. Ми не тільки будуємо стадіони, дороги та термінали аеропортів. Ми міняємо багато речей у нашому повсякденному житті», – зазначив директор Євро-2012 в Україні.

За матеріалами Інформаційний центр Україна 2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.